Dołącz do naszego zespołu

I ZWIĘKSZ SWOJĄ OFERTĘ

Współpracujemy z dietetykami, kosmetyczkami i trenerami oraz biznesami z branży wellness. Jesteśmy grupą wspierających się nawzajem biznesów i osób, zainteresowanych zdrowiem, urodą i dobrym samopoczuciem oraz zdrowym rozwojem samego siebie.

Wspieramy się wzajemnie, dzielimy pomysłami i wiedzą dzięki czemu możemy rozwijać się bardziej wszechstronnie i przede wszystkim - nie sami!

Pomagamy również w zakładaniu Gabinetów Zdrowia i Urody oraz rozszerzamy ofertę istniejących. Zapraszamy do naszego grona również Ciebie - wyślij do nas wiadomość lub zadzwoń.
Jesteś kosmetyczką, fryzjerką, rehabilitantem, dietetykiem lub trenerem? Zwiększ swój przychód z usług rozszerzając ofertę lub zwiększ sprzedaż dodając nowe produkty do portfolio. Dodaj nowe usługi i produkty do swojego gabinetu i zwiększ swoją dochodowość my pomożemy ci je dobrać i wprowadzić do swojej oferty.

Stwórz grupę gabinetów takich jak twój i zwiększyć swój zasięg - my pokażemy ci jak to zrobić.
A może chcesz zwiększyć lojalność swoich Klientów? Pomożemy Ci ich utrzymać poprzez systemowe działania online.

Usługi związane ze zdrowiem, poprawą samopoczucia i wyglądu są w tej chwili jednymi najlepiej rozwijających się i poszukiwanych przez Klientów. Dla wielu z nas dobry wygląd, sprawność i energia każdego dnia są niezmiernie istotne a żeby je utrzymać nasz organizm musimy utrzymać w równowadze. Naszym celem jest więc wspieranie społeczności zainteresowanej poprawą stylu życia, właściwym odżywianiem i aktywnością fizyczną.

W naszych działaniach opieramy się na kilku podstawowych fundamentach:

  1. Wellness – czyli poprawa zdrowia, wyglądu i lepszego samopoczucia
  2. Biznes – czyli wsparcie innych firm w branży wellness oraz polepszenie ich dochodowości
  3. Szkolenia i wykłady – czyli specjalistyczna wiedza oraz rozwój osobisty z której możesz korzystać

Jeśli coś Cię zaciekawiło napisz do nas: