Czy krem do skóry twarzy może być całkowicie roślinny a jednocześnie na tyle innowacyjny, że spełni oczekiwania najbardziej wymagających Klientów? Odpowiedź brzwi – tak!


Wegańskie formuły

Nowa linia kosmetyków Artistry Skin Nutrition ma w swoim składzie nie tylko składniki roślinne ale w każdym produkcie jest co najmniej jeden fitoskładnik, który jest uprawiany na ekologicznych farmach Nutrilite i Nutricert. Farmy te przestrzegają praktyk zrównoważonego rolnictwa, które uwzględniają poszanowanie dla natury oraz społeczności rolników. Marka Artistry Skin Nutrition jest zarejestrowana w The Vegan Society i jest wolna od składników pochodzenia zwierzęcego. Bez wątpienia są to kosmetyki marki premium.

Naukowcy tworzący tę wyjątkową linię przebadali tysiące kompleksów oraz skłądników pochodzenia roślinnego, wyodrębaniając te najskuteczniejsze, dające najlepsze rezultaty. W konsekwencji powstała kompozycja, która jest swoistą suplementacją dla naszej skóry. Producenci mocno podkreślają wyjątkowość tej lini zaznaczjąc, że nie jest ona testowana na zwierzętach, nie ma parabenów, olejów mineralnych, silikonów cyklicznych, SLS/SLES. Natomiast to co posiada to inspirowane naturą formuły, flagowe składniki o monitorowanym pochodzeniu, zachowawcze metody uprawy roli oraz innowacyjne i sprawdzone składy. Producent daje na to nawet Gwarancję Satysakcji, która chroni nas konsumentów, w przypadku, gdyby którykolwiek kosmetyk nie spełnił naszych oczekiwań.

Składniki tworzą różnicę

W kosmetykach tej linii są składniki, które są tzw. promotorami przenikania pomagającymi dotrzeć wgłąb skóry substaniom odżywczym. Dodatkowo, fitoskładniki zawarte w tych kosmetykach mają za zadanie uzupełnić składniki odżywcze, których akurat naszej skórze brakuje. Jednymi ze składników budulcowych tej linii są oleje roślinne – chia, perilla, sojowy czy ceramidy, które mają na celu codziennie odbudowywać naszą skórę i zabezpieczać ją, po to żeby zachowała zdrowy wygląd. W składzie każdego produktu tej serii jest kwas hialuronowy, mający właściwości wiązania wody w komórce oraz olej z nasion chia, czyli szałwii hiszpańskiej, odżywiającej naszą skórę.

W skład Artistry Skin Nutrition wchodzi 14 produktów. Najwięcej składników odżywczych, bo aż 34, znajdziemy w Regenerującym Kremie pod oczy oraz Kremie liftingującym. W kremie pod oczy dla przykładu znajdziemy między innymi substancje, które wzmacniają naczynia krwionośne, quinoe, owies, trzy rodzaje alg, lecytynę, hydrolizowany grzyb, który ma działanie odbudowujące, jęczmień, kwas hialuranowy oraz masło shea. Producent zapewnia, że jest to najbogatszy w składniki krem pod oczy jaki kiedykolwiek miał w swojej ofercie. W kremie liftingującym z kolei znajdziemy m.in. masło shea, kompleks regenerujący, celdetoks, kombuchę, peptydy, owoc matadawi, glukonolakton a kliniczne badania labolatoryjne wykazały, że poprawia jakość skóry do 300%.

Bezpieczeństwo dla nas konsumentów

Tej serii nie znajdziemy w sklepach, są one dostępne u zarejestrowanych dystrybutorów oraz na stronie producenta. Z ciekawostek dostępne są trzy mini zestawy w rozmiarze podróżnym, w których składzie znajdziemy trzy produkty: preparat do mycia, tonik i krem. Mini zestawy dostępne są w trzech wersjach: nawilżającej, ujędrniającej i regenerującej. Dostępne są również próbki. Jeśli nie chcemy kupować dużego zestawu ta alternatywa świetnie się sprawdzi. Po zarejestrowaniu dostaniemy dodatkowe 12% upustu bez żadnych zobowiązań. Producent zapewnia, że jeśli produkty nie spełnią naszych oczekiwań możemy je oddać nawet, jeśli opakowanie będzie otwarte a część produktu zużyta. Dzięki temu, my konsumenci możemy czuć się naprawdę bezpiecznie