Część, witaj na naszej stronie!

CO JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZE?
https://houseofgreen.pl/wp-content/uploads/2020/06/House-of-green-1-copy-700x700.png

Chciałabym przedstawić Wam proste, gotowe rozwiązani, które wprowadziliśmy w życiu naszej rodziny, a które sprawiły, że dbanie o siebie na codzień stało się łatwiejsze i bardziej naturalne. Pasjonuję się zdrowym stylem życia oraz dbaniem o siebie w naturalny sposób, dlatego chcę podzielić się zdobytą wiedzą i pomysłami - może któryś z nich przypadnie Ci do gustu.

Prywatnie jestem mamą dwójki dzieci, od których zaczęła się prawdziwa przygoda i szukanie wiedzy na temat tego co jeść, jak się wspomagać i czego unikać na codzień. Każda młoda mama miała taki okres, kiedy czuła się bezradna wobec ciągłych chorób, alergii czy nawet żywienia swoich dzieci. Media są sprzeczne, internet już w ogóle a lekarze zwyczajnie nie mają czasu na to żeby prowadzić długie dyskusje z pacjentem na temat przyczyn dolegliwości. Od tego się właściwie zaczęło. Szukania przyczyn ciągłych katarków, braku apetytu i innych czynników, na które wydawało mi się nie mam wpływu. Zaczęło się przeszukiwanie książek, wykładów oraz wprowadzanie zmian w codziennych nawykach, nie tylko żywieniowych.

Dobrze zdaję sobie sprawę z tego, że w dzisiejszym, "szybkim" świecie dbanie o siebie, utrzymanie sprawności i energii jest coraz trudniejsze i aby je utrzymać musimy bardzo się postarać. Wiem, że świadome dbanie o siebie i zdrowie swojej rodziny może być bardziej naturalne i może stać się dużo łatwiejsze jeśli mamy odpowiednią wiedzę na ten temat. Dlatego wprowadzenie do naszego codziennego trybu życia prostych rozwiązań związanych np. z wyeliminowaniem szkodliwych produktów czy wprowadzeniem zdrowych nawyków żywieniowych u naszych dzieci da nam już wiele korzyści. Wystarczy zacząć a później będzie już tylko zdrowiej!  

Co znajdziesz na naszym blogu:

  1. Zdrowy styl życia i zdrowe przepisy – czyli rzeczy i proste rozwiązania, które wprowadziliśmy w naszą codzienność, aby wspierały zdrowy tryb życia naszej rodziny, mamy nadzieję, że Ty również znajdziesz tu coś dla siebie
  2. Uroda i zdrowy wygląd – szybkie wskazówki dotyczące pielęgnacji skóry i makijażu - to moja nowa pasja a zarazem wyzwanie, dlatego chętnie podzielę się tym co się u mnie sprawdza 
  3. Aktywność fizyczna – zawsze obecna w życiu mojej rodziny, jak ją usystematyzować, co jeść, jak się wspomagać?

Jeśli coś Cię zaciekawiło, lub masz jakieś pytania

śmiało napisz do nas:

Wiadomość wysłana

Spróbuj ponownie

- House of Green - blog - will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.

Wiadomość wysłana

Spróbuj ponownie

- House of Green - blog - will use the information you provide on this form to be in touch with you and to provide updates and marketing.