ODŻYWIANIE I SUPLEMENTACJA

Zaczynamy nasz program oczyszczania organizmu — aby pomóc zadbać o swoje dobre samopoczucie i detoks organizmu. Odżywianie i suplementy to ściśle powiązane pojęcia, które stanowią pierwsze dwa obszary do zbadania w podróży takiej jak ta. 

Odżywianie odgrywa istotną rolę w dobrym samopoczuciu oraz funkcjonowaniu i oczyszczaniu organizmu. Dieta śródziemnomorska, jedna z najbardziej preferowanych diet pod względem odżywczym i palety smaków, jest polecana jako podstawa Twojego planu żywieniowego.

Piękno i zalety diety śródziemnomorskiej
 • Dieta śródziemnomorska od dawna cieszy się opinią dobrego przykładu zdrowego odżywiania. Więcej o tej diecie znajdziesz tutaj
 • Jest również postrzegana jako jeden z najbardziej popularnych planów żywieniowych u osób odchudzających się z racji swojej elastyczności, szerokiej gamy smacznych potraw, zrównoważenia i zróżnicowania.
 • Dieta śródziemnomorska to styl żywieniowy oparty na tradycyjnych dietach krajów śródziemnomorskich, takich jak Hiszpania (południowa część), Francja (południowa
  część), Włochy i Grecja.
 • Dieta jest bogata w nienasycone kwasy tłuszczowe (np. oliwę z oliwek), warzywa, owoce, orzechy, nasiona, rośliny strączkowe i całe ziarna.
 • Rzadziej spotykane są mięso czerwone, słodycze i przetworzona żywność.

Odżywianie odgrywa istotną rolę w dobrym samopoczuciu oraz funkcjonowaniu i oczyszczaniu organizmu. Dieta śródziemnomorska, jedna z najbardziej preferowanych diet pod względem odżywczym i palety smaków, jest polecana jako podstawa Twojego planu żywieniowego.

Zasada zdrowego talerza i tworzenie codziennej diety

Użyj dłoni do odmierzenia wielkości porcji

Przykład codziennych posiłków i suplementy

Krótki poradnik, który pomoże Ci uzyskać prozdrowotny zestaw makroelementów wTwojej diecie. Dzienny plan żywieniowy zakłada 3 główne posiłki i 2 przekąski. Pozwala to:

 • Dostarczyć organizmowi energii potrzebnej do prowadzenia aktywnego stylu życia.
 • Rozłożyć przyjmowanie kalorii równomiernie w ciągu dnia, zapobiegając objadaniu się wieczorami.
 • Utrzymać zrównoważony poziom cukru we krwi.


Masz pytania?
Zobacz te najczęściej zadawane

 • Nutrilite Program oczyszczania organizmu jest elementem Nutrilite Destination Wellbeing – holistycznej inicjatywy dotyczącej zdrowego stylu życia, która oferuje różnorodne programy, rozwiązania i zestawy produktów, aby zaspokoić różne potrzeby związane ze zdrowiem i odżywianiem oraz pomóc prowadzić szczęśliwszy i zdrowszy tryb życia. 
Oczyszczanie organizmu - sklep
Zeskanuj kod i przejdź do sklepu
 • W ramach całościowego podejścia do oczyszczania organizmu Program oczyszczania organizmu Nutrilite opiera się na kluczowych filarach dobrego samopoczucia – odżywianiu, nawodnieniu, aktywności fizycznej, pozytywnym nastawieniu i zaangażowaniu w życie społeczności.
 • Dołącz do naszej społeczności na WhatsApp gdzie dzielimy się osobistym doświadczeniem z Programem Oczyszczania Organizmu oraz własnymi przepisami.