1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1 View

Analiza pierwiastkowa Włosa

Analiza Pierwiastkowa Włosa (APW) jest nowoczesną metodą pozwalającą ocenić odżywienie organizmu na podstawie 29 pierwiastków w rdzeniu włosa. Skład mineralny włosów odzwierciedla wiele równowag fizjologicznych organizmu. Na podstawie ilości 29 pierwiastków (w tym 5 pierwiastków toksycznych) i ich wzajemnych proporcji we włosach opisujemy charakterystyczne cechy metabolizmu badanej osoby.

W wyniku APW składającym się z około 36 – 52 stron dla osoby dorosłej, oprócz wykresów z wartościami i proporcjami badanych pierwiastków, analizy tendencji zdrowotnych i zaleceń aktywności fizycznej, otrzymasz: opis typu metabolicznego, program suplementacyjny, dietę metaboliczną - opisanych przez lekarzy i dietetyków z labolatorium. Organizm ma naturalny biorytm dlatego suplementy diety naturalnego pochodzenia podane w analizie włosa należy brać o określonych porach, wg wytycznych lekarzy.

Zdrowe odżywianie i zdrowa dieta mogą nastręczać nam problemów, jeśli nie wiem co i kiedy powinniśmy jeść. Dieta ketogeniczna, kopenhaska, lekkostrawna, dukana, paleo - jaka dieta jest dla nas? Analiza pierwiastkowa włosa i jej opracowanie wskaże Ci 7-dniową, zdrową dietę, spersonalizowaną specjalnie dla Ciebie.

Co otrzymasz w wyniku?

  • Opis typu metabolicznego
  • Program suplementacyjny
  • Dietę metaboliczną

Jakie pierwiastki zostaną oznaczone?

W APW badane są najważniejsze pierwiastki stanowiące o budowie organizmu ludzkiego oraz najistotniejsze proporcje między nimi.

Oznaczamy 29 pierwiastków:
24 biopierwiastki: wapń, sód, potas, fosfor, cynk, magnez, żelazo, miedź, molibden, kobalt, chrom, lit, stront, nikiel, mangan, selen, wanad, bor, bar, siarka, srebro, krzem, jod, cyna
oraz 5 pierwiastków toksycznych: arsen, rtęć, glin, kadm, ołów.

Dlaczego warto?

Pierwiastki nie mogą być wyprodukowane przez organizm, możemy je wprowadzić wyłącznie z pożywieniem i wodą. Dieta uboga w witaminy i mikroelementy, stres, brak ruchu, szybki tryb życia prowadzą do zachwiania równowagi pierwiastkowej w organizmie. Utrzymujący się przez dłuższy czas stan nadmiarów i niedoborów pierwiastków prowadzi do zaburzeń metabolicznych, które w dalszej perspektywie mogą przyczyniać się do powstawania przewlekłych chorób. Można przeciwdziałać tym tendencjom przez zastosowanie odpowiedniej suplementacji witaminowo-mikroelementowej i diety. Należy poznać dokładne potrzeby swojego organizmu aby dostarczyć mu odpowiednie substancje odżywcze i wyrównać proporcje pierwiastków w organizmie.

APW jest przeznaczona dla osób chcących świadomie dbać o swoje zdrowie, w zakresie profilaktyki zdrowia, wspomagająco w procesach leczenia i w rehabilitacji.

Cena zestawu: 380 zł

 

Jeśli chcesz dodać ten produkt do swojej oferty lub chcesz zrobić badanie - napisz do nas!