1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
949 Views

Zielona moc, bezpieczna czystość

W produktach naszej marki wykorzystane zostało nasze wieloletnie doświadczenie na polu superskutecznych produktów czyszczących, bezpiecznych dla zdrowia Twojej rodziny i przyjaznych dla środowiska naturalnego.

Produkty, które oferujemy charakteryzują się najwyższą efektywnością, dzięki czemu doskonale radzą sobie ze wszystkimi problemami związanymi ze sprzątaniem w Twoim domu. Żadna inna firma nie może poszczycić się tak skutecznymi i niezawodnymi środkami czyszczącymi.

Nasze produkty do prania, czyszczenia i zmywania naczyń, które dzięki zawartości BIOQUEST FORMULA™ charakteryzują się wysoką skutecznością działania. Ta unikalna formuła zawiera składniki naturalne, które nie tylko umożliwiają skuteczne sprzątanie, ale są również bezpieczne dla środowiska naturalnego.

BIOQUEST FORMULA™

To właśnie BIOQUEST FORMULA sprawia, że nasze produkty wyróżniają się na tle produktów innych firm. BIOQUEST FORMULA wykorzystuje wysoce aktywne składniki pochodzące ze źródeł naturalnych, które zapewniają wyjątkowe rezultaty sprzątania bez szkody dla środowiska naturalnego. Produkty sygnowane jej logo są skoncentrowane, biodegradowalne i testowane dermatologicznie.*

BIODEGRADOWALNE — każdy produkt, który jest opisywany jako biodegradowalny, musi ulegać naturalnemu rozkładowi, co oznacza, że nie może powodować zanieczyszczeń środowiska. Formuły produktów naszej linii są całkowicie biodegradowalne.

SKONCENTROWANE – produkty są skoncentrowane i wysoce efektywne w działaniu. Zamiast wypełniaczy i wody zawierają duży procent składników aktywnych, dlatego też potrzeba ich mniej, aby osiągnąć wspaniałe rezultaty. Dzięki temu oszczędzasz pieniądze.

TESTOWANE DERMATOLOGICZNIE* – formuły naszych produktów zostały przebadane przez dermatologów, dzięki czemu są bezpieczne i nie powodują alergii ani podrażnień. Proszek do prania odzieży dziecięcej dodatkowo został przetestowany przez pediatrów, którzy potwierdzili, że jest on łagodny dla wrażliwej skóry dzieci.

*dotyczy wybranych produktów

Akredytacja

  • Już od ponad 50 lat oferujemy superskuteczne produkty czyszczące dla domu, które są zarazem przyjazne dla środowiska naturalnego. Produkty z naszej nowej linii są w pełni bezpieczne – jeżeli stosowane są zgodnie ze swoim przeznaczeniem – i przyjazne dla środowiska naturalnego, co potwierdzają niezależne organizacje.

    Karta A.I.S.E na rzecz zrównoważonych środkowiskowo środków i systemów czyszczących – wprowadzona przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Producentów Mydeł, Detergentów i Środków Czystości (International Association for Soaps, Detergents and Maintenance Products – A.I.S.E.), oficjalnego przedstawiciela branży detergentów działającego w Europie. A.I.S.E. potwierdziła, że proces produkcji artykułów naszej marki spełnia określone wymagania ekonomiczne, socjalne i środowiskowe. Uznanie organizacji A.I.S.E, będącej oficjalnym przedstawicielem branży producentów środków gospodarstwa domowego w Europie, jest dla nas wspaniałą nagrodą za naszą ciężką pracę, która polega na tworzeniu skutecznych produktów czyszczących, które mają pozytywny wpływ na środowisko.Safer Choice. Jesteśmy również partnerem amerykańskiej Agencji Ochrony Środowiska (US Environmental Protection Agency) w programie Safer Choice. Logo Safer Choice na opakowaniu produktu wskazuje, że został on wyprodukowany w sposób przyjazny dla środowiska naturalnego i jest bezpieczny w stosowaniu.

Prezentowane produkty mają 100% Gwarancji Satysfakcji. Oznacza to, że możesz je testować, a jeśli nie przyniosą oczekiwanych rezultatów możesz je oddać i dostaniesz zwrot pieniędzy. 

Zobacz gdzie wykorzystywane są nasze produkty:

  • w domu
  • w biurze
  • w szkołach i przedszkolach
  • w gabinetach kosmetycznych, fryzjerskich
  • w małych siłowniach, klubach sportowych

Jeśli chcesz korzystać z naszych produktów w domu lub w swojej firmie - napisz do nas!

Podpowiemy też jak możesz mieć je taniej