1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
878 Views

Naturalne piękno

Nutrikosmetyki to suplementy diety, które wspomagają funkcjonowanie oraz strukturę skóry. Są to produkty kosmetyczne, które działają od wewnątrz, aby poprawić zewnętrzny wygląd skóry.

 

W przeciwieństwie do konwencjonalnego podejścia do kwestii pielęgnacji skóry, której celem jest nawilżenie skóry od zewnątrz, wierzymy, że programy nawilżające są najbardziej skuteczne, kiedy uzupełniają je odżywcze suplementy diety, które działają od wewnątrz.

 • Nutrikosmetyki działają od wewnątrz. Dzięki odświeżającym i rewitalizującym właściwościom uwydatniają wewnętrzny blask Twojej skóry.
 • Produkty  zawierają najwyższej jakości składniki odżywcze, które dają skórze to, co jest jej najbardziej potrzebne, aby zachować zdrowy wygląd. Produkty te mogą być stosowane zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn.

Produkty

 • Napój w proszku na dzień
  Stanowi uzupełnienie codziennego programu pielęgnacji. Dostarcza składników odżywczych, które wspomagają ogólny stan zdrowia skóry i zmniejszają uczucie zmęczenia w ciągu dnia. Bogaty w witaminę C, która wspiera prawidłową produkcję włókien kolagenowych, cynk oraz opatentowany PhytoCeramide Complex.

  Spożywany raz dziennie preparat zapewnia odświeżające połączenie składników odżywczych, które wspomagają ogólny stan zdrowia skóry i zmniejszają poziom zmęczenia i znużenia.

 • Suplement diety na noc
  Dostarcza składników, które chronią skórę przed stresem oksydacyjnym oraz opatentowane PhytoCeramide i PhytoInfuseTM Complex, które zwiększają korzyści regeneracyjne i zapewniają naturalny cykl snu.

  Przyjmowany przed snem, suplement diety stanowi uzupełnienie regeneracji i sprawia, że budzisz się z odświeżoną i zregenerowaną skórą.

Unikalny, opatentowany PHYTOINFUSETM COMPLEX.

 1. Potrójne działanie:
  Wyciąg z pestek winogron, wyciąg z dzikiej róży oraz witamina C chronią komórki organizmu przed wolnymi rodnikami.
 2. Opatentowane ceramidy roślinne:
  CeramosidesTM to naturalne, pozbawione glutenu
  ceramidy roślinne z pełnych ziaren pszenicy.

  Prezentowane produkty mają 100% Gwarancji Satysfakcji. Oznacza to, że możesz je testować, a jeśli nie przyniosą oczekiwanych rezultatów możesz je oddać i dostaniesz zwrot pieniędzy. 

Jeśli chcesz dodać ten produkt do swojej oferty - napisz do nas!