1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
1 View

Profesjonalna pielęgnacja skóry

Powłoka ochronna skóry zabezpiecza ją przed negatywnym wpływem czynników zewnętrznych i zapobiega utracie składników odżywczych.
Efekt uboczny: substancje aktywne zawarte w kosmetykach przenikają jedynie przez wierzchnie warstwy skóry. Jednak my znaleźliśmy rozwiązanie!

Prezentowane urządzenie do profesjonalnej pielęgnacji skóry przygotowuje ją na przyjęcie preparatów pielęgnacyjnych i wspomaga proces transportu składników odżywczych do jej głębszych warstw, zapewniając widoczne efekty pielęgnacyjne.

Urządzenie posiada dwa inteligentne komponenty:

 • Głowicę z Ultradźwiękową Szpatułką
 • Głowicę z Galwanicznym Jonem Dermalnym

Głowica z Ultradźwiękową Szpatułką wytwarza wibracje ultradźwiękowe wywołujące efekt perlistego strumienia, który wnika głęboko w pory skóry i oczyszcza je z zaskórników, pozostałości makijażu i nadmiaru sebum.

Głowica z Galwanicznym Jonem Dermalnym stymuluje i masuje skórę na mikropoziomie, zapewniając jeszcze lepsze efekty przeciwzmarszczkowe, szczególnie kiedy urządzenie stosowane jest w połączeniu z dedykowanymi produktami. 

 

Zalety

Urządzenie przygotowuje skórę na przyjęcie składników odżywczych zawartych w produktach pielęgnacyjnych, wykorzystując w tym celu wibracje ultradźwiękowe na poziomie 30,000 Hz, które dogłębnie oczyszczają pory za pomocą strumienia perlistego. Dzięki intensywnej stymulacji i masażowi wykonywanemu za pomocą Głowicy z Galwanicznym Jonem Dermalnym, składniki odżywcze, znajdujące się w kosmetykach, przenikają do głębszych warstw skóry, zwiększając tym samym skuteczność działania preparatów pielęgnacyjnych.

 

Właściwości

 • Szpatułka ultradźwiękowa — zapewnia głębokie oczyszczenie porów.
 • Wibracje 3D
 • Jon dermalny — za pomocą intensywnego masażu zwiększa działanie przeciwstarzeniowe kosmetyków pielęgnacyjnych. 
 • Galwaniczny – silny w działaniu  bezpośredni prąd jonowy umożliwia maksymalną penetrację składników zawartych w produktach pielęgnacyjnych.
 • Pięć trybów galwanicznych jonów dermalnych:
  1.  LIFT (tryb liftingujący)
  2.  WRINKLE (tryb przeciwzmarszczkowy)
  3.  VITAMIN C (tryb nasycający witaminą C) - ułatwiający wchłanianie składników odżywczych oraz witaminy C
  4.  HYDRATE (tryb nawilżający) - zwiększający poziom nawilżenia skóry
  5.  RADIANT (tryb rozświetlający) - poprawiający koloryt skóry

Urządzenie przeznaczone jest zarówno do profesjonalnej pielęgnacji skóry we własnym domu jak i do mobilnych i stacjonarnych gabinetów.

Prezentowane urządzenie ma 100% Gwarancji Satysfakcji. Oznacza to, że możesz je testować, a jeśli nie przyniesie oczekiwanych rezultatów możesz je oddać i dostaniesz zwrot pieniędzy. 

Cena od: 1 136,74 zł do 1 291,70 zł

Jeśli chcesz dodać ten produkt do swojej oferty lub kupić go dla siebie - napisz do nas!