1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
630 Views

Produkty pielęgnacyjne nowej generacji

Nasza marka to najwyższej jakości produkty przeznaczone do pielęgnacji i stylizacji włosów oraz preparaty-kuracje, które spełniają potrzeby wszystkich rodzajów włosów.

Oferujemy wszystkie typowe produkty do pielęgnacji, od preparatów nadających włosom objętości, poprzez ochronę włosów po koloryzacji, produkty do pielęgnacji włosów oraz do codziennego mycia włosów. uzupełnieniem produktów podstawowych są innowacyjne kuracje i preparaty do stylizacji, które spełniają indywidualne potrzeby i rozwiązują konkretne problemy związane z włosami.

Właściwości marki

  • Wszystkie produkty przeznaczone do pielęgnacji włosów zawierają unikalny, opatentowany* kompleks ENErJuvE o ładunku dodatnim oraz połączenie składników roślinnych i substancji odżywczych, które zostały wybrane tak, aby spełniać konkretne potrzeby włosów.
  • W składzie unikalnego kompleksu ENErJuvE znajdują się lipidy, wzmacniająca kreatyna oraz kwas 18-mEA o właściwościach wygładzających. kompleks charakteryzuje się potrójnym działaniem, dzięki czemu skutecznie regeneruje zniszczone włosy, neutralizując ich ujemne naładowanie. Docierając do samego rdzenia włosa, selektywnie łączy się z jego uszkodzonymi fragmentami, które następnie wzmacnia i regeneruje od środka na zewnątrz.
  • Starannie dobrane składniki pochodzenia roślinnego oraz substancje odżywcze regenerują, odżywiają i rewitalizują włosy, spełniając ich konkretne potrzeby.

Zalety

Rezultaty działania potwierdzone w warunkach labolatoryjnych.

• System wygładzająco-nawilżający sprawia, że włosy stają się aż 6 razy gładsze
• System regenerujący do włosów farbowanych sprawia, że włosy stają się 9 razy mocniejsze, a kolor utrzymuje się aż przez 45 myć
• Regenerujące serum do włosów na noc już po jednym zastosowaniu eliminuje 100% rozdwojonych końcówek... i dużo więcej

Prezentowane produkty mają 100% Gwarancji Satysfakcji. Oznacza to, że możesz je testować, a jeśli nie przyniosą oczekiwanych rezultatów możesz je oddać i dostaniesz zwrot pieniędzy. 

Jeśli chcesz dodać ten produkt do swojej oferty - napisz do nas!