1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Loading...
755 Views

Wygoda gotowania piętrowego

Zestaw naczyń ze stali nierdzewnej to coś więcej niż zestaw wysokiej jakości garnków i patelni – to przede wszystkim precyzyjnie zaprojektowany system umożliwiający przygotowywanie zdrowych posiłków.

Możliwość gotowania warstwowego jest wspaniałym udogodnieniem oferowanym przez zestawy naczyń. Wiele potraw może być przygotowywanych równocześnie poprzez ustawienie mniejszego naczynia na większym. Naczynia w zestawie zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby umożliwić równomierne rozprowadzanie ciepła, które jest niezbędne w gotowaniu piętrowym. Gotowanie piętrowe to oszczędność przestrzeni, energii i pieniędzy.

VITALOK™ – zachowaj smak i wartość odżywczą potraw

Nasz zestaw naczyń został zaprojektowany z myślą o gotowaniu smacznych i pożywnych dań bez wody z wykorzystaniem metody gotowania VITALOK™. Dzięki metodzie VITALOK potrawy zachowują naturalny smak i aromat, wartościowe składniki odżywcze oraz piękny, naturalny kolor i konsystencję. Pierścień wodny, który tworzy się pomiędzy pokrywą a naczyniem, umożliwia przyrządzanie mięsa, warzyw i owoców z wykorzystaniem ich naturalnych tłuszczów
i soków. Kiedy zaczynasz gotować, naturalne soki znajdujące się w składnikach potraw zaczynają parować. Para zamienia się w wodę i tworzy pierścień wodny – barierę, która utrzymuje się podczas gotowania.

Patelnie o nieprzywierających powierzchniach

Wzmocniona powierzchnia nieprzywierająca naczyń  jest niezwykle trwała i oferuje komfort przygotowywania wysokiej jakości posiłków. Nasze patelnie są jednymi z najmocniejszych, najtrwalszych i najbardziej wytrzymałych patelni o nieprzywierających powierzchniach, jakie oferowane są na na świecie.

Podwójnie wzmocniona powierzchnia nieprzywierająca DURAMIC jest niezwykle odporna na zarysowania. Pokrywki ze szkła hartowanego są odporne na wysoką temperaturę i przywieranie pożywienia. Dzięki temu możesz kontrolować przygotowanie swojej potrawy bez zdejmowania pokrywek i zaburzania temperatury wewnątrz naczynia.

OPTITEMP to specjalna budowa spodów naczyń, która zapewnia doskonałe przewodzenie ciepła, natomiast w połączeniu z technologią DURAMIC do gotowanych potraw można dodawać mniej tłuszczu, potrawy nie przywierają, a patelnia łatwo się zmywa i jest odporna na zarysowania.

W ofercie znajdą też Państwo noże, których ostrza są wykuwane ze stali, podczas gdy większość noży produkowana jest ze stali odciskanej oraz 7-warstwowy wok ze stali nierdzewnej.

Jeśli chcesz dodać ten produkt do swojej oferty - napisz do nas!