Pracuj ze mną

Zasady współpracy
https://houseofgreen.pl/wp-content/uploads/2020/03/IMG_6066-700x700.png

Hej! Mam na imię Kasia i prowadzę biznes oparty o pasjonujące mnie tematy, którymi dzielę się tutaj na swoim blogu i w mediach społecznościowych.

Model mojego biznesu opiera się o sieć i staram się skupiać wokół siebie osoby z pasją do zdrowego stylu życia, dbania o siebie oraz lubiące aktywność fizyczną. Wybór modelu biznesowego w moim przypadku był w pełni świadomy i poparty chęcią do dużej niezależności i elastyczności biznesu. Zawsze chciałam rozwijać i dzielić się swoimi pasjami z innymi ludźmi, a przy okazji promować biznes i pomagać innym w rozwijaniu swoich działalności.

Jeżeli interesują Cię podobne tematy, szukasz wiedzy i dobrych produktów, które pomogą Ci zadbać o zdrowie swoje i swojej rodziny - napisz do nas!

Co możesz zyskać:

 • Sklep internetowy – wysokiej jakości produkty, które tworzone są z troską i uwagą. Produkty na sklepie objęte są 100% Gwarancją Satysfakcji. Możesz nie tylko zostać Klientem ale przede wszystkim możesz sam taki sklep posiadać, korzystając z bardzo atrakcyjnych zniżek, nawet jeśli używasz produkty tylko na własne potrzeby.

  Kategorie produktowe:
  - artykuły gospodarstwa domowego (ekologiczne środki do sprzątania, koncentraty, biodegradowalne)
  - produkty dla domu takie jak naczynia do gotowania, filtry do wody
  - uroda
  - artykuły higieny osobistej
  odżywianie i suplementy diety
 • Sposób na biznes – możesz rozpocząć swój własny biznes o niskim stopniu ryzyka. Wszystkiego uczysz się w trakcie podłączając się do systemu edukacyjnego.
 • Mentoring i szkolenia – dostęp do całego systemu wiedzy opartego o wykłady, meteriały, systemy szkoleń online. Dowiesz się z nich więcej na temat interesujących Cię rzeczy i poszerzysz swoją wiedzę.  

Jeśli coś Cię zaciekawiło, lub masz jakieś pytania

śmiało napisz do nas: