Jaki jest zakres naszych działań?

Branże, w których działamy

Zdrowienawynos.pl łączy pasjonatów zdrowego stylu życia oraz firmy związane z profilaktyką i branżą wellness. Wspieramy się wzajemnie, dzielimy pomysłami i wiedzą, dzięki czemu możemy rozwijać się bardziej wszechstronnie i przede wszystkim – nie sami!

Najważniejszym czynnikiem wpływającym na naszą działalność biznesową są marki i produkty. Koncentrujemy się na markach i produktach wpisujących się w zdrowy, nowoczesny tryb życia i należących do następujących kategorii:

  1. zdrowie i odżywianie,
  2. uroda,
  3. produkty dla domu.

Usługi związane ze zdrowiem, poprawą samopoczucia i wyglądu są w tej chwili jednymi najlepiej rozwijających się i poszukiwanych przez Klientów. Dla wielu z nas dobry wygląd, sprawność i energia każdego dnia są niezmiernie istotne a żeby je utrzymać nasz organizm musimy utrzymać w równowadze.

Naszym celem jest więc wspieranie społeczności zainteresowanej poprawą stylu życia, właściwym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Wierzymy, że każdy nas może się od siebie dużo nauczyć, razem możemy korzystać ze swojej wiedzy, doświadczenia tworząc grupę propagującą świadome dbanie o siebie i zdrowie swojej rodziny.

Wellness

Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny NATURALNIE i ekologicznie.
Więcej

Uroda i kosmetyka

Zobacz w jaki sposób zadbasz o swój wygląd czerpiąc korzyści prosto z natury.
Więcej

Sport i odchudzanie

Dobierzemy dla Ciebie profesjonalne produkty NATURALNEGO pochodzenia.
Więcej

Biznes wellness

Pracujemy z dietetykami, kosmetyczkami, trenerami i generlanie branżą wellness.
Więcej

Nasze oferty

Skorzystaj z nich lub dodaj do swojego portfolio

Umów się na spotkanie ONLINE

Lub skorzystaj z webinaru

Wpisz swój adres e-mail. Obiecujemy, że odpiszemy jak najszybciej.