Profilaktyka przede wszystkim!

Dbanie o siebie nie musi być trudne

Zadbaj o zdrowie swoje i swojej rodziny NATURALNIE. Pomożemy Ci wprowadzić zrównoważone produkty codziennego użytku oparte o naturalne komponenty.

Oglądaj nasze wykłady ONLINE, dotyczących zdrowia i urody, które transmitujemy w każdy czwartek. Prowadzimy również serię webinarów online. Czytaj, oglądaj i wykorzystuj nasze doświadczenie w praktyce!

 

Dzięki kilku prostym rozwiązaniom i zmianie produktów na te bardziej "Eko" możesz w prosty sposób utrzymać swój organizm w zdrowiu i pełnej równowadze. Wyeliminuj rzeczy które Ci szkodzą, wprowadź te które mają na Ciebie dobry wpływ - bez chemii, metali ciężkich i dioksyn. Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania promują naturę i ekologię. Możesz z nich korzystać również TY!

Musimy wiedzieć, że dzisiejsza żywność, woda, zanieczyszczenie i chemizacja nie sprzyja równowadze i musimy często wspomagać nasz organizm i bardziej o niego dbać. Dlatego tak ważne jest, żeby zapobiegać.

Poznaj swój organizm i pozwól działać naturze

Organizm informuje nas wiele miesięcy wcześniej, o nadchodzących problemach. Nie powinniśmy lekceważyć symptomów, które wysyła nasz organizm zmęczenie, wypadające włosy, łamliwe paznokcie, problemy ze skórą, sińce pod oczami itd. Powinniśmy dbać o właściwą dietę wspartą indywidualną suplementacją. Uzyskamy ją robiąc Analizę Pierwiastkowa Włosów, którą można traktować jako ocenę stanu odżywienia naszego organizmu. Lekarze ustalają indywidualną dietę, aktywność fizyczną i program naturalnej suplementacji dostosowane do potrzeb organizmu.

Stężenie pierwiastków śladowych we krwi często nie oddaje pełnego obrazu zawartości pierwiastków w organizmie. Skład osocza w dużej mierze zależy od mechanizmów homeostatycznych i końcowe stężenie jest rezultatem wyrównywania stężeń przez poszczególne mechanizmy homeostatyczne. Stężenie pierwiastków we krwi w dużej mierze zależy od aktualnie stosowanej diety. Dlatego najlepszą metodą określenia ilości pierwiastków w organizmie jest zbadanie ich stężenia we włosach i paznokciach. Jest to w pełni alternatywna metoda w stosunku do analizy krwi i moczu.

Nasze programy

Skorzystaj z nich lub dodaj do swojego portfolio