Część, witaj w naszym zespole!

Kim jesteśmy?

Na początek nie, nie jesteśmy firmą cateringową 🙂 Zdrowienawynos promuje proste, gotowe rozwiązania po to, żeby dbanie o siebie na codzień stało się łatwiejsze i bardziej naturalne. Łączymy pasjonatów zdrowego stylu życia oraz firmy związane z profilaktyką i branżą wellness. Wspieramy się wzajemnie, dzielimy pomysłami i wiedzą, dzięki czemu możemy rozwijać się bardziej wszechstronnie i przede wszystkim – nie sami!

Usługi związane ze zdrowiem, poprawą samopoczucia i wyglądu są w tej chwili jednymi najlepiej rozwijających się i poszukiwanych przez Klientów. Dla wielu z nas dobry wygląd, sprawność i energia każdego dnia są niezmiernie istotne a żeby je utrzymać musimy bardzo się postarać. W natłoku codziennych spraw staje się to coraz trudniejsze. Naszym celem jest wprowadzenie do Twojego codziennego trybu życia prostych rozwiązań związanych np. z wyeliminowaniem szkodliwych produktów, otaczających cię - wprowadzeniem tych bardziej Eko. więc wspieranie społeczności zainteresowanej poprawą stylu życia, właściwym odżywianiem i aktywnością fizyczną. Wierzymy, że każdy nas może się od siebie dużo nauczyć, razem możemy korzystać ze swojej wiedzy, doświadczenia tworząc grupę propagującą świadome dbanie o siebie i zdrowie swojej rodziny.

 

W naszych działaniach opieramy się na kilku podstawowych fundamentach:

  1. Zdrowie&Uroda&Dom – czyli proste rozwiązania, które pomogą Ci właściwie zadbać o siebie i swoje otoczenie 
  2. Biznes i współpraca – promowanie siebie nawzajem oraz pomoc w założeniu firmy w branży wellness poprzez gotowe rozwiązania
  3. Szkolenia i wykłady – czyli specjalistyczna wiedza oraz rozwój osobisty z której możesz korzystać

Jeśli coś Cię zaciekawiło napisz do nas:

    Wasze doświadczenie

    CO MÓWIĄ WASZE HISTORIE SUKCESU?